ONLİNE KAYIT OL!

Hakkımızda

5ecd64f077c3f
Bilinçli sürücü olmanın ilk adımını bizimle atın.

Kursumuz 1999 yılında açılmış ve daha iyi hizmet verebilmek için şuan faaliyet gösterdiğimiz Körfez Center AVM’nin 200 mt batısında bulunan yeni binamıza taşınmıştır.

Kursumuzda; A1,A2,B,B-Otomatik,C,CE veD sınıfı sürücü belgesi eğitimi verilmektedir. 27 kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman kadromuz tarafından verilen eğitim, tamamıyla “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaca yönelik hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamaktadır. Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranı yakalayan kursumuz, adaylara en son teknolojik imkânlar ile eğitim vermeyi ilke edinmiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ‘de ilke edinen kursumuz, klasik kurs ortamından uzak, güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

Kocaeli Körfez Sürücü Kursu, bireylerin trafikteki davranışlarını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimsemiş sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyon edinmiştir. Güvenli araçlar ile akan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince, sürücü adaylarımızın trafiğe çıkabilecek bilgi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu, sizinde bize katılıp “Bilinçli Sürücü” olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

  • Tüm derslerde eksiksiz ve uygulamalı eğitim.
  • Uygun ödeme koşulları ve kredi kartına taksit imkanı.
  • Profesyonel Bay/Bayan öğretici kadromuz ve son model eğitim araçlarımız ile kaliteli eğitim.
  • E-sınav ile ehliyet alma sürenizi kısaltıyoruz.
  • Ücretsiz eğitim kitapçıkları ve geçmiş sınav soru setleri.
  • Sınavlarda yüksek başarı oranı.
Hakkımızda
100 %
BAŞARI ORANI
Hakkımızda
100 %
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hakkımızda
310
AÇILAN GRUP
Hakkımızda
10000
TOPLAM MEZUN